Digital Signage для YMCA і причому тут Drupal

YMCA of the Greater Twin Cities в даний час працюе над створенням Інтернет речей. В рамках цього проекту, ми допомагаємо їм у розробці багатоканальної системи для управління контентом, яка включає в себе як маркетинговий матеріал так і дані з сторонніх систем в облості цифрової реклами, Iнтернета і мобiльних пристроїв. У цій системі ми використовуємо дистрибутив Drupal - Open Y, який служить в якості посередника між ресурсів, які надають інформацію про заплановану діяльність та управління контентом, а також доповнює його як маркетинговим контентом так і iнформацiю з урахуванням часу та місця розташування.

У цій сесії я розповім про низку проблем, з якими ми зіткнулися в процесі розробки.

Наша інтеграція використовує наступні стороннi сервiси:
- GroupEx Pro - це приватний веб-комунікаційний портал для групових фітнес-програм
- ScreenCloud - онлайн-платформа, яка дозволяє легко управляти контентом на екрані.

Я розкажу:
- Бізнес-цілі і варіанти використання: YMCA - це розвиваюча організація з широким спектром потреб, починаючи від обслуговування учасників до маркетингу та пропаганди здорового способу життя. З новим об'єктом і новими можливостями, ми можемо тільки прогнозувати частину потреб якi Y буде мати.

- Архітектура - Через фундаментального відсутності контролю над стороннiми сервiсами, сильна, гнучка архітектура, яка може охоплювати широкий спектр варіантів використання і адаптації до змін у форматі данных та контролю доступності сервисiв являеться обовьязковую.

- Реалізація - я покажу, як все збираеться разом і покажу, що вам потрібно щоб реалізувати подибне, додати свої власні функції, і адаптувати рiшення до нових випадків використання.

Мова доповіді
Російська
Рівень
Середній