Організатори

Організатори

DrupalCamp Kyiv 2017 створюється зусиллями учасників української Drupal-спільноти

Раді познайомити вас з командою, яка вкладається своїм часом, натхненням та всіма доступними ресурсами, щоб зібрати DrupalCamp Kyiv 2017.

Цього року ми ставимо перед собою ціль закріпити досягнутий рівень заходу та підвищити його завдяки завчасному плануванню та збільшенню соціальної активності. Отже, за основні показники досягнення цієї цілі беремо:

  • повноцінна, всеохоплююча програма

  • виділення менеджмент потоку, адже це є неодмінна частина будь-якого проекту

  • 400+ учасників, у тому числі новачків Drupal

  • збільшена активність в соцмережах, для більш тісного контакту з Drupal спільнотою України на кожному етапі підготовки

Олена Пустовойт

Олена Пустовойт, DEWEB Studio

проектний менеджер DrupalCamp Kyiv 2017

Основні зони відповідальності підготовки заходу ми розподілили між організаторами Кемпу, які є учасниками Drupal-спільноти, а Олена проводить загальну координацію. Олена бачить цілісну картину, вона знає про Кемп усе - хто, коли, що робить та буде робити у який саме час. Інформаційні матеріали, юридичні взаємовідносини, висвітлення процесу підготовки Кемпу - все це є невід'ємною частиною робочого дня Олени на протязі всього періоду підготовки Кемпу 2017.

Підготовка Кемпу проходить під девізом "Чогось не знаєш - спитай Пустовойт" :)

 

Шурік Барков

Шурік Барков, DEWEB Studio

відповідальний за сайт, маркетинг-план та програму

Весь період підготовки, вся команда DEWEB Studio, яку Шурік створив у 2006 році, залучена до роботи над Кемпом. Завдяки чіткому маркетинг-плану ми маємо сайт, що розробляється паралельно з процесом підготовки. Стиль Кемпу продовжує розроблятись та вдосконалюватись під пильним керівництвом Шуріка.

А сам Шурік відповідальний за створення, організацію та наповнення програми Кемпу - написання плану докладів, контактування та обговорення їх зі спікерами. Отже насиченість програми Кемпу повністю залежить від Шуріка.

 

Олександр Щедров

Олександр Щедров, FFW

відповідальний за спонсорську підтримку

Неймовірно відповідальний Саша ретельно підходить до виконання своєї зони відповідальності. Він створює спонсорські пакети, ініціює залучення компаній до підтримки заходу, координує людей, які долучаються до переговорів та слідкує за виконанням зобов’язань по кожному окремому спонсору. Він природжений координатор, майстер з дипломатичності і комунікацій, тому ми з легкістю віддали йому цю важливу зону та впевнені в досконалому виконанні.

 

Олексій Богуш

Олексій Богуш, DEWEB Studio

відповідальний за локації, квитки та їжу

Розмістити 400 учасників на кількох локаціях упродовж двох днів з їжею - це вам не тривіальна задача. Починаючи з вибору відповідної локації з чотирма великими залами, та закінчуючи розміщенням спонсорів у вхідній зоні, а також відповіді на всі уточнюючі запитання, кінця яким не видно аж до самого початку івенту - за це все відповідальний наш Олексій.

 

Анатолій Поляков

Анатолій Поляков, Door3

відповідальний за фінансовий менеджмент

Толік є холодним мозком нашої палкої команди. Коли наші ідеї та бажання ллються через край, він вміє нас приземлити та знайти оптимальне рішення. Він зводить підрахунки та дає зелене світло на додаткові витрати, щоразу як у вас з'являється новий спонсор.

 

Андрій Поданенко

Андрій Поданенко, Druler, FFW

відповідальний за CodeSprint

Так, це той самий Андрій, який є одним з ідеологів створення українскої Drupal Ukraine Community. Його вклад в нашу спільноту неможливо підрахувати - він заводить кожну Drupal тусовку та івент, завдяки йому перекладається методологія Drupal, завдяки його підтримці ми стаємо більш упізнаними та зростаємо кількісно.

На Андрії лежить підготовка CodeSprint, який проводиться в рамках Кемпу 2017.

 

Ніна Черненко

Ніна Черненко, DEWEB Studio

відповідальна за маркетинг, партнерства та комунікації

Комунікативний центр оргкомітету DrupalCamp Kyiv 2017. Вся наша зовнішня комунікація проходила цьогоріч через Ніну. Партнерства та подарунки, організаційні питання оформлення та промо доповідей, пошук та координація виробництв для матеріалів конференції та ще багато іншого. За період підготовки Кемпу вона здобула репутацію “домовлятора”.