Як це було

КЕМП

Де була вся українська Drupal спільнота на вихідних 10-11 червня? Саме так, на грандіозному DrupalCamp Kyiv 2017!

10 червня у готелі Братислава проходив масовий та інтенсивний брейншторм навколо технології Drupal. Обговорювались проекти, презентувались Case Studies, піднімались технічні питання, а також відбувались менеджмент презентації та дискусії у БОФ-румі - що було новинкою цього року.

11 червня пройшов потужний CodeSprint у локації Coworking Platforma Leonardo. Спільнота радо вітала новачків, які робили свої перші коміти на drupal.org. Дехто навіть прийшов без свого лептопу, але це не завадило продуктивно провести день і здобути коміт! Патчі досі приймаються, більш розгорнутий звіт по CodeSprint буде опубліковано незабаром.

Цього року ми досягли нових рекордів, але краще про це розкажуть цифри:

  • 403 учасника першого лекційного дня;

  • 5 потоків лекцій + 1 БОФ-рум гарячих дискусій;

  • 42 спікера, 36 доповідей, третина яких проводилася англійською мовою;

  • 10+ іноземних доповідачів;

  • 70+ учасників другого дня на КодСпрінті;

  • 100+ патчей зроблено під час КодСпрінту.

 Було неймовірно! Окрім постійних доповідей та дискусій у БОФ, було розіграно багато подарунків від наших спонсорів і партнерів: JetBrains розігрували 8 ліцензій на PHPStorm, Drupalize.Me надали нам для розіграшу 3 річні підписки. А ще чотири щасливчиків відправляться у подорожі до Варшави від туристичної агенції Феєрія Мандрів. Ще у нас було розіграно чимало power bank-ів від спонсорів Adyax та ImageX, а також чудовий рюкзак від FFW.

 Ми ще раз дякуємо тим, хто з року в рік підтримує організацію DrupalCamp Kyiv - це наші спонсори: Adyax, Skilld, FFW, IndernetDevels, ImageX, Lemberg, а ще ціла команда індивідуальних спонсорів - Михайло Горячев, Анатолій Поляков, Олександр Дубовський, Дмитро Дроздік, Денис Повшедний, Андрій Поданенко, Генадій Колтун та Богдан Артемчук.

Окрема подяка партнерам: Drupal Ukraine Community, DEWEB Studio, JetBrains, Drupalize.Me, туристичній агенції Феєрія Мандрів та інформаційним партнерам: ITEA, Bionic University, HyperHost, NBN, SourceIT, Компьютерна Академія ШАГ, ITVDN, DOU, AIN. Вони допомогали нам із розповсюдженням інформації про Кемп.

На цьому DrupalCamp Kyiv ще не завершено. Ми прекрасно розуміємо, що в насиченій програмі було важко визначитись із пріоритетними виступами і часто хотілося бути присутніми одночасно в кількох залах. Тому команда Оргкомітету вже кілька днів працює над матеріалами Кемпу та поступово доповнює сторінки презентацій відео, фото та слайдами з виступів. Найближчим часом все можна буде знайти тут.

А щоб про цьогорічний Кемп дізналась міжнародна Drupal спільнота, залишайте свої позитивні відгуки на drupal.org. А більш розгорнутий лист пишіть нам сюди.

 

До зустрічі наступного року :)

 

З повагою,

ваш Орг Комітет DrupalCamp Kyiv 2017