Волонтерам

Волонтерам

DrupalCamp Kyiv - це захід української Drupal-спільноти та до організації Кемпу 2017 досить легко долучитись

Як ми працюємо

Оргкомітет Кемпу, це розподілена команда, що складається з учасників Drupal-спільноти України. Ми маємо визначених лідів всіх напрямків, та допомагаємо один одному.

В будь-якому напрямку діяльності теоретично може бути задіяна будь-яка кількість людей, але відповідальність за фінальний результат, а також приймання/неприймання/відмова від кимось прийнятих рішень - це виключна прерогатива ліда напрямку.

Хочете зробити свій внесок у DrupalCamp Kyiv 2017?

У нас є кілька напрямків активностей, що мають бути покриті в рамках підготовки заходу, ви можете знайти себе в будь-якому з них.

Тож, щоб долучитися до організації, потрібно зробити кілька простих кроків:

  • Визначитися із напрямком, в якому ви могли б виявитися корисним.
  • Спрогнозувати свою доступність - кількість годин та їх розподілення в період підготовки заходу.
  • Подумати та визначитись, що саме ви могли б зробити. Звичайно, якщо ви просто маєте час та натхнення, вас знайдуть чим загрузити :)
  • Зв’язатись з лідом напрямку, що вас цікавить, та запропонувати допомогу.
  • Добре-добре попрацювати.

Ліди та контакти представлені у розділі Організатори.

Ідеї

Ідеї - це завжди прекрасно! В більшості випадків ми б навіть радо включили ідеї в DrupalCamp Kyiv, але не включимо, тому що нас не настільки багато і ми всі маємо місце основної роботи, хочемо займатись спортом і зрідка відпочивати :). Тому, щоб в DrupalCamp Kyiv було щось додатково круте, на що в основного складу організаторів не вистачає ресурсу, будь-ласка, пакуйте ідею в невеличкий проект, контактуйте з лідом відповідної зони, знайомтесь з усіма нами та реалізовуйте!