CodeSprint

CodeSprint

Отримайте максимальну концентрацію коду, фану та знань під час насиченого CodeSprint-а, що відбудеться в рамках Київ DrupalCamp 2017

Що це таке?

КодСпрінт - це де учасники конференції Drupal-спільноти матимуть можливість попрацювати над покращенням Drupal, виправити помилки ядра та контрібних модулів, навчитися контрибутити і, звичайно ж, спілкуватися у нашій дружній команді.

В 2017 році команда організаторів DrupalCamp Kyiv вирішила модифікувати структуру спринта і створити команди до того, як спринт розпочнеться, щоб люди мали змогу працювати не просто 8 годин в день спринта, а вже почати від часу приєднання до команди і до завершення спринта. Відповідно за декілька місяців було сформовано список команд по напрямкам, до якого вже приєднались люди і до якого можна приєднатись в будь-який момент.

Новачкам

Історично - новачки приходили на кодспринт і в результаті поневірянь цілого дня отримували 1-5 комітів в профіль на drupal.org. Це звісно мотивація, але явно недостатня, як свідчать відгуки минулих років.

Цього року напрямок новачків розширено і видозмінено. Якщо ви хочете спробувати себе чи не вперше в роботі з Друпалом, то цього року у вас буде шанс поспостерігати і прийняти участь в реальних проектах, які мають корпоративний рівень складності.

Для цього нижче в списку команд є перелік інформаційних документів, в яких можна зрозуміти як почати роботу з відповідним напрямком.

Для тих, хто взагалі вперше починає роботу з веб розробкою - навіть налаштування оточення для розробки може бути хорошим підгрунтям розуміння того, як працюють люди з Друпал. В цьому випадку не ставте перед собою великих цілей - якщо ви зможете за певний час налаштувати оточення і отримати робочу збірку відповідного проекту - це вже досягнення.

Базові вимоги щодо участі в КодСпринті

- Бажання приймати участь

- Активність

- Наявність робочого комп’ютера з Linux|OSX|Windows і процесором з підтримкою віртуалізації

- Встановлений набір програмного забезпечення

  1. Docker
  2. Virtualbox
  3. Git
  4. Composer
  5. php 7|5.6 - опціонально (якщо відсутня підтримка процесором віртуалізації)
  6. mysql server - опціонально (якщо відсутня підтримка процесором віртуалізації)
  7. Улюблений редактор коду (Бажано PHPStorm, free trial)

Команди CodeSprint

Команда OpenY

В даній команді керівник команди матиме велику кількість завдань для новачків. Також розробка налаштована так, що в разі контрибуції на GitHub всі учасники отримають коміти на drupal.org автоматично. Головне - додати електронну адресу, від імені якої робитимуться коміти на drupal.org

Список учасників

Список завдань

Підготовка перед CodeSprint

Команда OpenSocial

В даній команді ми будемо працювати над реально існуючими проблемами та покращеннями щодо дистрибутиву Open Social. Тут будуть завдання різної складності, але здебільшого кожне з них потребуватиме кілька годин вашого часу. В рамках код-спринту вітається пошук та виправлення нових багів, внесення власних пропозицій щодо покращень, а також локалізація дистрибутиву на українську мову. У разі успішних комітів та активності на drupal.org ви гарантовано отримаєте власні коміти і кредити у ваш профіль.

Список учасників

Список завдань

Підготовка перед CodeSprint

Команда Panels Drupal 8

Команда буде працювати над покращенням комплексу модулів які були дуже популярні в  Drupal 7. Це Panels, Page manager (раніше був частиною ctools). Працюючи над завданнями Panels, Page manager, учасники познайомляться з такою важливою підситемою Drupal 8, як Render pipeline. Запрошуються всі кому цікава Анатомія та Фізіологія процесу відображення контенту в Drupal 8.

Звичайно ж всі учасники отримають приємні бонуси: кредити в drupal.org профілі, отримані після успішного коміту патчів.

Список завдань

Список учасників

Підготовка перед CodeSprint

Команда Bricks

Bricks - новий шлях створення сторінок поверха Entity Reference, Display Modes, Layout API, tabledrag.js та Flat Tables. Все знаходиться в ядрі Друпал, що робить Bricks дуже легким і простим для розробки. Концептуально - це нова версія Параграфів.

На кодспринті ми спробуємо створити дистрибутив Bricky з увімкненими мижливостаями доставки контенту. Також ми працюватимемо над інтегруванням інших модулів, щоб зробити це більш потужним.

Список завдань

Список учасників (+1 в коментарі для приєднання)

Для початку роботи:

Хто ще вагається?

Як і завжди цього року ми щиро запрошуємо всіх девелоперів на код спринт для отримання нових знань та підвищення свого рівня. Команди вище згаданих напрямків радо допоможуть вам зробити ваш перший коміт на drupal.org.

Приеднуйтесь!

 

До зустрічі на КодСпрінті у Коворкінгу Platforma!    coworking platforma